podsłuch w telefonie

Podsłuch w telefonie komórkowym jest jednym z narzędzi nieuczciwej konkurencji i pozwala niepowołanym osobom przechwycić informacje kluczowe dla przedsiębiorstwa. Nie oznacza to jednak, że tylko biznesmeni mogą obawiać się pluskiew w telefonach. Równie często instalowane są one przez zazdrosnych małżonków lub rodzinę, która toczy bój w sprawach spadkowych. Popularne stają się również programy szpiegujące, które udostępniają osobom postronnym dostęp do listy połączeń, wiadomości czy odwiedzanych stron w sieci.

Ktoś może inwigilować Twój osobisty telefon komórkowy

Jeśli pojawi się podejrzenie, że ktoś może inwigilować osobisty telefon komórkowy, należy niezwłocznie to sprawdzić. Lekceważenie takiego stanu rzeczy może przynieść wiele szkody. Osoby, które z nielegalnym podsłuchem chcą rozprawić się na własny użytek, mogą udać się do sklepu ze sprzętem detektywistycznym i zakupić profesjonalny wykrywacz podsłuchów. Należy jednak upewnić się, że zakupiony produkt jest przeznaczony do telefonów komórkowych. Warto również poprosić sprzedawcę o zademonstrowanie, jak przyrząd działa lub poprosić o niezbędne wskazówki.

Osoby, którzy nie czują się pewnie w kwestiach technologicznych i obawiają się zająć tą sprawą na własny rachunek, powinny zgłosić się do detektywa. Dysponuje on nie tylko odpowiednim sprzętem, ale również posiada niezbędne doświadczenie. Z pewnością szybko skontroluje, czy w telefonie zamontowany jest podsłuch. Przy okazji warto zlecić pod kątem obecności podsłuchów kontrolę miejsca zamieszkania, stanowiska pracy oraz samochodu. Jeśli jednak nie chce się angażować w tę sprawę osób postronnych, można również zakupić specjalne urządzenie, które wskazuje obecność pluskiew. Najlepiej zakupić je w sprawdzonym sklepie detektywistycznym, gdzie sprzedawca udzieli pożytecznych wskazówek i poradzi, jak stosować zakupiony sprzęt. Kupując wykrywacz podsłuchów, warto upewnić się, czy obsługuje on wszystkie typy sygnałów: analogowych i cyfrowych.

Interesujące?

Zobacz naszą ofertę dotyczącą wykrywania podsłuchów